TUNING ENERGIE
Добредојдовте на TUNING ENERGIE форум.

Целосно да се искористи сето она што се нуди од страна на нашиот форум, ве молиме (Најавете се), ако сте веќе член или (Регистрирајте се) ако сеуште не сте ....Имаме потреба од модератори повелете пријавете се пратете
(Е-Маил) !!!!!!


TUNING ENERGIE
 
ПорталHomeПрашања/ОдговориРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на TUNING ENERGIE форум. Целосно да се искористи сето она што се нуди од страна на нашиот форум, ве молиме (Најавете се), ако сте веќе член или (Регистрирајте се) ако сеуште не сте ....
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД МОДЕРАТОРИ АКО САКАТЕ ДА СТАНЕТЕ МОДЕРАТОР ПИШЕТЕ (ПОРАКА) НА АДМИНОТ ИЛИ ПИШЕТЕ ПОСТ ВО ФОРУМОТ (TUNING ENERGIE)
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
МЕНИLatest topics
» Mercedes слави 125-ти роденден, Вие добиватe
Чет 16 Јун 2011, 03:52 by T-ENERGIE

» Форд планира универзален хибриден електромобил
Чет 16 Јун 2011, 03:46 by T-ENERGIE

» Opel сепак на продажба?
Чет 16 Јун 2011, 03:37 by T-ENERGIE

» Volkswagen Touareg: ABT
Чет 20 Јан 2011, 07:13 by T-OPEL

» Chevrolet го претстави Sonic
Чет 20 Јан 2011, 05:26 by T-OPEL

» Calibra се враќа!
Сре 19 Јан 2011, 23:44 by T-OPEL

» Рекламирање на форумот
Нед 10 Окт 2010, 16:26 by Admin

» Правила на форумот
Нед 10 Окт 2010, 16:13 by Admin

Top posters
T-ENERGIE
 
T-OPEL
 
Tuning by MILANOV
 
T-BMW
 
Admin
 
baron
 
БАНЕРИ
Посетители
.БАНЕРИ.
Go
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој

Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 16 во Пет 01 Окт 2010, 12:37

Share | 
 

 Рекламирање на форумот

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin
Admin

Број на мислења : 3
Зачленет : 2010-09-21
Возраст : 27
Местолокација : Македонија

ПишувањеПредмет: Рекламирање на форумот   Нед 10 Окт 2010, 16:26

Онлајн рекламирање не е дозволено, освен ако Админот т.е ЈАС не одлучам поинаку! Се разбира, тоа му е дозволено да се стави својата веб-страница во вашиот профил, бидејќи не постои можност за тоа. НО Спам тип: Купи ме, ќе го продадам тоа, тоа ... НЕ ДОЗВОЛЕНИ! И секоја таква пошта ја БРИШАМ!

На кратко, ако некој сака да стави реклама дозволете ми да одговорам на ПП, и ние ќе го направи тоа право!

Ви благодарам на сите и ПОЗДРАВ!

______________________________________________________________________________
Вратете се на почетокот Go down
 
Рекламирање на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
TUNING ENERGIE :: ..:TUNING ENERGIE:.. :: Правила на Форумот-
Отиди до: